Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze maximalizovat okna Mozilla firefox

Jsem tu znovu ale s problémem který už jsem zde jednou řešil ale bez odezvy. Když se pokusím z hlavního panelu maximalizovat okno Mozilli firefox tak se ozve jen defaultní zvuk který je k tomu přidělen a nenaskočí nic.Musím kliknou pravým myšítkem a dát obnovit. Nevíte co s tím.Virus ani jiná sračka to není,to je prohledaný a je to čistý takže je to nastavením ale kde ? Poraďte prosím Vás.

nastavenim to urcite neni (aspon teda nie je ziadne nastavenie "nemaximlaizovat prehliadace", ked tak nejaky bordel v registry sposobeny mozno nejakym cleanerom apod)

Skusil si prehliadac bez nacitanej nejakej webstranky? namiesto url napis hore:
about:blank
nech mas prazdnu stranku. robi to tiez? Ci to neni nejaka dementna javascript funkcia nejakeho webu ktory mas otvoreny.

To budu robit asi nejake doplnky ktore sa integruju do prehliadacov (prehravace alebo toolbary apod), skus spustit firefox zo Start - programy - mozilla firefox - firefox (safe mode), vtedy sa spusti tusim bez doplnkov. Ak potom bude FF fungovat ok tak postupne skus vo FF v menu zakazovat doplnky a zistis ktory to robi.