Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows xP

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc, konkrétně na Windows XP Home SP2 a chtěl bych se zeptat, jestli lze tento operační systém nainstalovat na jakýkoliv (novější počítač) počítač, konkrétně na notebook eMachines E510 mám nainstalovaný Visty ultimate ale zatím nelegálně a chtěl bych legální Windows xp.

předem se omlouvám, pokud tohle budete považovat za stupidní dotaz, moc se vtom nevyznám.

Jarda

Windows XP idu nainstalovat na akykolvek dnesny PC. Ale vyznam to ma len vtedy, ked mas k tomu tvojmu notebooku aj ovladace pre XP (pozriet stranky vyrobcu notebooku ci tam su pre XP, alebo ich hladat na webe vyrobcov komponentov (chipset atd)).

Vseobecne ked je v BIOSe SATA prepnute na IDE mod, tak netreba ani nic robit s nLite, len normalne spustit instalaciu z instalacneho CD.
P.S. pokial sa to prepnut v BIOSe neda, tak nLite.