Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace NET Framework 3.5

Dobrý den,

Potřebuji do počítače nainstalovat testy k autoškole a při instalaci musím nejdříve nainstalovat .NET Framework 3.5 SP1, ale problém je že se to stáhne a začne instalovat, ale vždy mi to napíše error a můžu to zkoušet instalovat jedině dokola ! A to same i když si .NET Framework 3.5 SP1 stáhnu někde na netu a snažím se to nainstalovat zvlášť ! Pokaždé ta samá chyba a já nevím co s tím :-/ Když to instaluji jako součast těch testů píse to :

Component .NET Framework 3.5 SP1 has failed to install with the following error message:
"Nesprávná funkce. "

The following components failed to install:
- .NET Framework 3.5 SP1

A když to instaluji zvlášť, tak to píše během instalace doslo k chybe, bla bla bla... Informace o chybách naleznete v protokolu chyb : Příloha

Proto se obracím na chytřejši než jsem já, neví nekdo jak tu blbost nainstalovat aby mi pak šla ta autoškola ? Potřebuji to, za týden dělám testy:-D

Ake PRESNE tam mas Windows? (presny typ, aky servicepack, jazykova verzia). Ak je to napr. anglicky win s ceskym MUI tak to je vzdy anglicky Win. Framework 3.5 ide len na WindowsXP a vyssie.
Aku PRESNE jazykovu verziu frameworku si tahal?
Framework sa netaha "nekde na netu", ale chod sem:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?di splaylang=cs&FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da 479ab0d7
a dole na stranke klikni na link v sekcii Uplny balicek, stiahnut (ca 200MB ) a spustit. Ked mas iny jazyk Win a nie original ceske, tak preistotu najprv hore prepnut na prislusny jazyk (nie som si isty ci su tie baliky odlisne ale asi su)

Su tie Win aktualizovane? (napr. mas najnovsi windows installer? pouzit hladanie na strankach microsoftu, hladat windows installer, tahat spravnu jazykovu verziu).
Si prihlaseny ako administrator?

Mám Windows Vista Home Basic :-) Orig. a Service Pack 1 Jazykova verze to nevim co tím myslíš, ale chodí mi to v Češtine :-) Aktualizovany windows mam a ten programem jsem sosal presne z toho odkazu co jsi mi sem dal :-( A stahoval jsem i ten uplny balicek... Nic nejde, porad ten samy problem... ALe mylsim ze ten uplny balicek jsem stahoval uplne od jinud, tak to zkusim tady, ale myslim ze to bude zase to stejne...

Vista moze blokovat administratorsky pristup ked ju mas blbo nastavenu, skus sa prihlasit ako administrator (odhlas uzivatela a prihlas sa ako admin). Neviem uz zhlavy ako ma vista home uzivatelov a admina.

Ked ten balik spustis pyta sa ta ze ci povolit administratorske prava pre ten program? Alebo si to vyskakovacie okno visty uz nejak "vypol" a furt si len user?

Ale skus najprv ten uplny balik, Cesky, priamo z webu MS, z toho linku co som dal, pretoze je zaujimave ze sa ti tam mixuje:
Component .NET Framework 3.5 SP1 has failed to install with the following error message:
- anglictina
"Nesprávná funkce. "
- cestina

No vím že driv to po me chtelo to povoleni a ja jsem to nejak vypnul a ted to po me nikdy nechce... Takze se me to nepta jako u niceho.. Jinak jeste me napadlo rict ze kdyz se to instaluje tak mi vyskoci hlaška program setup.exe prestal pracovat. Pak mám na výber klasicky Odeslat sestavu nebo Neodesilat sestavu a muzu si jeste rozkliknout podrobnosti a tam je napsano :

Popis:
V průběhu instalace produktu Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 došlo k potížím. Instalace nebyla správně dokončena.

Podpis problému:
Název události problému: VisualStudio8Setup
Podpis problému 01: 35101
Podpis problému 02: 3.5.30729.01_ORCAS_X86_NET
Podpis problému 03: CBS
Podpis problému 04: INST
Podpis problému 05: F
Podpis problému 06: gencomp750,{61040379-156d-4ece-b126-ea395a3b2
Podpis problému 07: BASERET_FAILURE
Podpis problému 08: -
Podpis problému 09: 1
Podpis problému 10: WUSA
Verze operačního systému: 6.0.6001.2.1.0.768.2
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
LCID: 1033

Z tohodle uplne nechapu, ale snad vam to neco rekne :-) Jinak sosam ted ten uplny balík a uvidím...

EDIT : Stahnul jsem su ten uplny balicek CZ a nejde to porad to same.. Tak zkousim jeste stahnout a Anglictine a uvidim...