Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalovací software se nezapne

Dobrý den.
Mám Windows Vista 32 bit a se vším jsem spokojen.
Jen mám problém s vypalováním - jakmile chci zapnout vypalovaci software Ashampoo nebo Nero, tak sice se ukáže v Ashampoo úvodní obrazovka jako že se spouští, alé dál to nenaběhne ( zkoušel jsem Ashampoo full i free verzi i Nero Light ). I když vložím prázdné CD a Visty mi nabídnou vypálit v Ashampoo, tak kliknu a zase se ten program jen napůl načte.
DVD mechanika je v pořádku, protože načítá, čte i bootoval jsem s ní. Jenže mě Visty nikam nepustí do vypalování, jen se otáčí kolečko načítání a nic.

Zajímavé je, že v procesech a Ashampoo zaplé a když proces neukončím, tak když chci zapnout jiné programy, tak nejdou, dokud v procesech Ashampoo nevypnu, pak všechny ostatní se zapnou.

Enable CD Burning in Vista

By Group Policy:
1. run gpedit.msc
2. go to [User Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Explorer]
3. double click [Remove CD Burning Features], choose [Disable]

By Registry:
1. run cmd.exe as administrator
2. reg add HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\Explorer /v NoCDBurning /t REG_DWORD /d 0 /f

BEZ ZÁRUKY !!!!!

Ak sa ta polozka nazyva "Remove CD Burning Features" tak musis dat enable, aby sa zakazala ta funkcia Win (ktora sa do toho mozno drbe). Samozrejme skusit aj Disabled ak to bolo na Enabled (a restart)
Odinstaloval by som ale hlavne Nero. A skusit vypnut aj autorun/autoplay. A po kazdej zmene skusit aj restart.

ccleaner se slepě používá na všechno, pokud si chceš doničit systém, občas se zadaří.

na odinstalování pozůstatků nera je Nero CleanTool. taky jdou ty klíče z registrů vymlátit ručně, "příjemná" zábava na půl hodiny - hledáš klíčová slova ahead a nero, a díváš se co mažeš.

kolegovi pme dík za tip na ten klíč, potřebuju to v nainstalovaných pc zabíjet automaticky.

Takže po odebrání programu z listiny programů v Přidat a odebrat programy programem Windows Installer CleanUp, jsem ještě vyčistil registry ručně od všeho s názvem nero a ahead / odinastaloval Ashampoo / restartoval / nainstaloval Nero 8 a světe div se vypaluji !!!!!!!!!!!!!!

Moc všem děkuji za trpělivost s člověkem, který má nevyřešitelné problémy :-).