Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel prosím help

'Alokace proměnných (kromě jiného)
'DIM Tab (6) as string
'Definice pole

'Dim I As Long
'For I = 1 To 6
'For J = 1 To 9

'Telo cyklu

'AA(I, J) = "*" & Str(I) & Str(J)
'Cells(I, J) = AA(I, J)

'Next I
'Next J
'I/O operace prace se soubory
'1.OPEN serie makro instrukci,musi obsahovat jmeno toho souboru-INPUT/OUTPUT/RANDOM
'OPEN jmeno
'b) interni jmeno #číslo

Jak to mám udělat ?

Takze chces pomoct urobit nieco, ale nikto nevie co to ma robit. Tak prijemnu zabavu :)
Nemas aspon kompletne zadanie? (kde je aj "a)" a nielen "b)"? :-)) Inac domace ulohy su od toho aby si sa nieco TY naucil. Ked ti to bude robit niekto iny tak sa to nauci on a nie ty.
Pookus sa najprv pochopit ze co mas vlastne robit, a potom je lepsie sa pytat len na konkretne veci ktore nechapes (napr. konkretny riadok preco nejde apod). Poradna je poradna a nie predajna vypracovanych domacich uloh.