Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako po sebe vycistit pocitac?

Ahojte. Ospravedlnujem sa za nazov prispevku- nic lepsie mi nenapadlo. Potrebujem uviest pocitac v praci do povodneho stavu, zmazat vsetky svoje veci. Zmazala som historiu icq, vzala som si svoje zlozky na usb. Neviem najst historiu skype. Neviem ako zmazat vsetko co sa uklada do mozilly a exploreru + je este nieco co sa uklada do PC?
Dakujem

Podobne veci se ukladaji v profilu uzivatele:
\Document and settings\tvé jmeno\data aplikací

tento adresář je skrytý, takže je třeba zapnout zobrazení skrytých souborů

Další alternativou by bylo smazání celé složky profilu, ale to by ses musela přihlásit jako jiný uživatel a pak celou složku profilu smazat.

Možná jsem úplně nepochopil otázku, nebo si pod pojmem pracovní počítač představujeme každý něco jiného...? Počítač i software jsou majetekem firmy, data na něm vytvořená také.

Pokud si už někdo musí v pracovní době vyřizovat soukromé věci, tak ať používá portable aplikace a nemusí zasírat počítač a následně se snažit zahlazovat stopy.

Co tohle?

MyPrivacy 4.1.7
Aplikace, ktará usnadňuj odstranění nepotřebných souborů na disku a stop po brouzdání Internetem. Maže historii a cookies, vymaže obsah složek temporary Internet, temp, předvyplněných formulářů a hesel v internetových prohlížečích atd.

myprivacy

Možná jsem to také nepochopil. Pokud jde o počítač v práci, tak jak píše host (používat portable aplikace - třeba na flash), pokud je to určeno na předání někomu, tak jak píše Jan Fiala - smazat celý profil z jiného profilu.