Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký Keyloger ?

Ahoj, potřeboval bych poradit nějaký keyloger, nejlepší by byl free ale do 1000,- by to ještě šlo.
Potřeboval bych aby to logovalo do zahelsovaných souborů, tak aby logy nemohl číst nikdo bez hesla, nejlepší by bylo aby loger nebyl vidět ve správci úloh ale není to nutné. Používal jsem nějaký trial, bylo tam dobrě že do logu zapisoval i názvy oken ve kterých se psalo, ale už nevím název.
OS Vista.

Předem Díky.

Co KeySnitch?

Dostává se vám do rukou program, při jehož nasazení ztrácejí význam téměř všechny běžné zabezpečovací mechanizmy. Využijte nejslabšího článku v celém systému: využijte člověka a jeho úderů do kláves. Mezi nejvýznamnější funkce tohoto programu patří:

Sledování všech úderů na klávesnici
Sledování souřadnic myši při kliknutí
Zápis dat do log souboru
Posílání log souboru po internetu
Upload souboru na FTP server
Poslání na e-mailP
Poslání dat při startu programu
Poslání dat v určený čas
Možnost smazat data v logu po úspěšném poslání
Automatické spuštění
Skrytý provoz
Uživatelsky přívětivé nastavení
Téměř žádná integrace do operačního systému
Velmi malý program

Licence:
Freeware
Autor:
KeySnitch
Potřeba instalace:
ne
Vyžaduje software:
.NET Framework
Domovská stránka:
www.keysnitch.com
Velikost souboru:
312,6 kB
Operační systém:
Windows NT/2000/XP/2003/Vista/2000 Server/NT Server/Vista 64bit/XP 64bit/2003 Server/2003 Server 64bit

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/sys temove_nastroje/monitoring/keysnitch/?g[hledano]=Keylogger&g[oz]=1.0

(nezkoušel jsem)

Keyloger se mi hodí tak 1x za rok, něco někam napíšu a zapomenu a říkám si mít tak loger bylo by to ok, já nevim co řešíš to je snad moje věc ne ?
Ptal jsem se jen na dobrej software, ne na to jestli je jeho používání morální a diskutovat tady o tom koho pouštět a nepouštět k PC fakt nechci.

____
Děkuju Kráťovi, vyzkouším to.

A proc se staras o to, co chce pouzivat? Je to jeho vec a neni to nelegalni, aby se na to nemohl na teto poradne zeptat. I kdyby tam pouzival milion keylogeru najednou, tak ty se jen muzes na hlavu stavet a nic s tim neudelas. Bud mu porad nebo si dej pohov. Je zajimavy sledovat, jak by kazdy rad poucoval, ale k tematu nema nic a hodne se to tady rozrusta, podobne jako na tom blbym zive..
A co je ti po tomhle,

Ty jsi ho dostal , nebo sis ho soucastku po soucastce koupil sam?

to uz vubec nechapu.

Ne, mne to nezajima. Mam svuj pc a nikoho na nej nepoustim (pokud u toho nejsem) a mimoto je to pouze jeho vec. Neni to ani moje ani tvoje vec. Jen nechapu lidi, co maji porad potrebu se do neceho sr.t a prd o tom vi. Nejblizsi priklad je Kacka Zacka u Krause.
Ty se neptas, jestli leze na jeho nebo na svuj. Ty ses ptal vylozene rypave. Ptal ses jestli si ho koupil nebo si ho soucastku po soucastce koupil sam. Ale to je jedno, nema smysl ztracet cas blabolenim o nicem. Proste je to jen jeho vec a tim to konci, i kdyby tim sledoval celou svoji rodinu a rodiny vsech pribuznych. Je to vec jeho svedomi.

klid :-) (LaKr) (Kráťa)

Nikde sem nenapsal ze mi sem leze tata.
Znám podnik kde je na každým PC keyloger, správce kontroluje na který stránky zaměstnanci lezou, když to nemá nic společnýho s prací tak za to maji postihy. Nikdo se proti tomu nebouří a nikdo kvuli tomu nedal výpověď.
Nevim co myslíš tim špehovat když budu u toho člověka sedět tak stejně budu vidět co dělá.

klid :-) (LaKr) (Kráťa)