Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Ahoj lidi mám problém a už si fakt nevim rady včera k večeru sem dělal něco na noťasu a zničeho nic se mi přes displej udělaly proužky. Tak jsem ho vypnul a zapnul a znovu stejný problém tak jsem ho nechal být a zkusil jsem to večer. Naskočil jako by mu nic nebylo. Ráno jsem k němu přišel a zase, myslím že je to vir, ale nemůžu přeinstalovat Windowsi protože se během instalace dělaj proužky. a nikam mi to nepustí nejde ani normálně vypnout.Fakt nevim všem dík za odpověď.
Zmena predmetu, pôvodne: Problém s notebookem!!!! (los)

čím víc vykřičníků, tím víc adidas.

u normálního pc by to znamenalo odcházející grafickou kartu, u natěsnaného notebůů kde leccos souvisí s lecčím je tip horší. ale mám takový pocit, ža každý notebůů z tohoto století umí duální výstup grafické karty na externí monitor.
- připoj druhý/externí monitor.
- jestli je na něm stejná vada, jde o chybu nejspíš integrované grafické karty = chipsetu, čili je potřeba výměna celé základní desky notebůů = cca polovina ceny ntb.

pokud to externí monitor nedělá*, bude vada v plochém kabelu k lcd, jak psal kolega.

*) druhý monitor bych nouzově nahradil vzdálenou plochou nebo nějakým vnc z jiného pc - pokud je i na něm grafická vada, měla by to způsobovat právě (integrovaná) grafika v ntb.