Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalomení obsahu TD v tabulce - dlouhé slovo [CSS,HTML]

Ahoj,

mam celkem jednoduchý dotaz, nicmémně nenašel jsem řešení:
Jakým zpusobem zalomit slova v tabulce (nejspíše CSS), tak aby se mi velikost tabulky (respektive td)
nezvětšila? ( = tedy rozdělení jednoho celého dlouhého slova do dvou řádků?)
A podmínky jsou následující
a) slovo NELZE dělit (tzn přidat mezeru, přidat fiktivni SPAN s mezerou atd)
b) kompatibilni OPERA,FF,IE.
c) overflow:hidden také ne.
d) word-wrap: break-word také ne (je jen IE only, navíc rozděluje slovo)
e) validní bejt nemusí 8-)

// edit ještě doplnění.
Jedine co mi zatim napadlo je javascript (zobrazeni celeho slova pri najeti kurzorem) v kombinaci s hidden, ale to se mi vubec nelibi...

:-) diky

Normálne riešenie je dať do bunky nejaký element, ktorý sa zobrazuje ako blokový, má pevne nastavenú šírku a nastavené overflow: hidden. Nevýhodou je, že ak text obsahuje slovo, ktoré sa nevojde na jeden riadok, tak bude orezané.

Prípadne by sa dali rozdeliť slová nejakým znakom.

Zúfalé riešenie by bolo JavaScriptom prebehnúť obsah a príliš dlhé slová rozdeliť.

Ahoj, já bych potřeboval aby slovo nebylo oříznuté.

Vlastně takový stěžení požadavek je, aby na tato slova (která se rozdělí na více řádek) fungovalo CTRL+F. Což třeba v tom odkazu na tom PÍ funguje pro FF, nikoliv pro IE, který tam ty speciální znaky řeší.

Je to vzásadě v JSP, tedy bych možná nemusel podporovat CTRL+F, ale klidně to rozdělit a udělat si vlastní hledání a pak to třeba nějak zobrazit... ale to se mi fakt nechce.

Kazdopadně diky za odkaz.