Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WLAN

Zdravim,

mam problem s pripojenim se bezdratove k siti. Problem urcite nebude v siti, ale nejspis v adapteru WLAN. Mam notebook HP compaq 6715b a tento adapter je integrovany. 3/4 roku vsechno fungovalo jak ma, ale vcera, kdyz bracha odinstaloval hamachi, tak najednou kontrolka signaliujici stav wlan adapteru zhasla a od te doby jsem nebyl schopen jej opetovne zapojit. Pokud se podivam do ovladacich panelu -> centrum nastaveni mobilnich sluzeb a kliknu na ikonku integrated wireless devices, otevre se pouze HP wireless assistant, ktery me maximalne odkaze na napovedu, jelikoz tlacitko turn all on je nepristupne. Nemam tim padem moznost ani se pokusit zarizeni spustit.

Mimo jine, vsiml jsem si, ze pri restartovani pocitace kontrolka signalizujici WLAN se na maly okamzik rozsviti, ale pote ihned zhasne.

Zacinam byt zoufaly, zkousel jsem i reinstalovat system, kdyz jsem zprvu zavadu neodhalil. Zadna zmena.

Predem dekuji za dalsi podnety.

Citujes mi z dusicky. Velky bratr jiste hlidal i pred peti lety (to ta nova Tecra stala bezmala devadesat fiku), v dnesni pohnute dobe je ovsem situace daleko brutalnejsi. At koupis cokoliv, zluty sikmooky spoluobyvatel planety urcite prilozil ruku k dilu. Ale nechme toho - ku*vime tazateli vlakno...

Aky stav pise ten Wireless assistant?

Na mojom booku (je to Intelovsky variant toho vaseho - 6710b) pozna "zapnute", "vypnute" a "deaktivovane".

zapnute - bezi to
vypnute - vypnute cez Wireless assistant
deaktivovane - vypnute cez tlacitko nad klavesnicou spolu s bluetooth alebo cez spravcu zariadeni (správce zařízení).

Viete, ze ta kontrolka nad klavesnicou je sucasne aj dotykovy senzor ovladajuci wifi a bluetooth? Ak nahodou nie, tak tam prilozte prst a mohlo by to pomoct.

Vyzera to ale skor tak, ze chyba ovladac. Treba ho stiahnut zo stranok HP a nainstalovat.