Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače ATI catalyst

Prosím, nevíte, jestli ovladače na stránkách výrobce GK ATI 4850 Gigybyte má jiné, optimalizované ovladače než přímo ze stránek AMD ATI? Fungují mi ovladače pouze Cat. 8.7, novější způsobují problémy kolísání taktu ve 2D /500/625/ nemám odvahu to neustále zkoušet přeinstalovávat, naposledy pád systému

Možná je karta vadná ale normálně to zvyšování taktu chodit má a chodí /i u gigabyte/. Jestli je ta karta pasívní je nutno ji ofukovat ventilátorem jinak bohužel padá.