Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování

Zdravím všechny no jak to říct byl jsem včera u kamaráda a oba máme noťasy no a jen on tam ma připojeni na net (u:fon) no ale on ma WinXP a já Vistu a po asi hodině snažení se mi skutečně podařila vytvořit síť díky které jsme se pravděpodobně spárovali ale s netem to nehlo proto kdyby mi někdo mohl poradit s celým spárováním a posléze s tím netem bylo by to opravdu hezké děkuji

jsme se pravděpodobně spárovali

:-D
Znamená to, že se "vidíte" v té vaší síti (LAN)? Můžete se navzájem "pingnout"?

Nevím, co všechno má kámoš doma, ale nejlepší/nejjednodušší by bylo to internetové připojení nasměrovat do routeru, nechat ho přidělovat vnitní IP adresy (=zapnout DHCP server) a na vašich počítačích nastavit automatické získávání IP adresy z DHCP serveru (routeru).

Jestli ti jde o "sdílení připojení k internetu", tak ohledně té hrůzy ti neporadím. Nikdy mi nefungovala.