Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze spustit windows xp

Ahoj,
prosím o radu,
Dnes jsem chtěl zapnout PC, ale bohužel marně, do chvíle než se začal spouštět windows bylo vše jako obvykle ale jakmile měla naskočit úvodní plocha s uživ.účty počítač se restartoval,a toto je stále dokola.
Nelze to spustit ani v nouzovém režimu.
Předem díky za radu
L.

To muze byt cokoliv. Pro zacatek nabootuj z instalacky WXP do konzoly pro zotaveni a otestuj systemovy disk (chkdsk c: /f /r). Otestuj pameti (memtest). Zkontroluj, zda se vrti vetracky (CPU, GPU, NB /je-li/). Debordelizuj chladice. Zkus jiny zdroj. Taky tam muzes mit vejra.