Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vidím dvě mechaniky, ale mám jen jednu

Předem říkám, nevím kam to zařadit, takže dávám ostatní :-)
Mám ještě jeden dotaz. XP mi po reinstalu běhaj krásně, nicméně jeden menší problémek by byl.
Když otevřu Tento Počítač vidím dvě mechaniky :

[img=/file/view/798-dve-mechaniky-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/798-dve-mechaniky- jpg[/img]
(Ta modrá CJIN je ta ona neznámaá).

Ale "hardwarovou" mám jen jednu. i když sem jí přes správce zařízení odebral. po asi dvou restartech tam byla znovu. Je to možná z nějaké apliakce (Deamon tools, Alzip, Nero). Poradíte, co to je ??

Vim jaký mám, ale už to vidím, byl jsem zvyklý že sem viděl ikonu deamon tools u hodin, teĎ tam neni, tak proto asi blbnu

Edit: Už je to cajk, bylo to tím deamonem. Sry, byl jsem zvyklý, že sem ikonu viděl dole :-)

Značím HOTOVO