Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI-ROUTER

Dobrý Den,
Mám Wifi a Router ZyXEL WIFI-ROUTER P-320W.A má tenhle problém že když chci vyhledat WI-FI síť tak mi zatím žádný notebook nenašel newíte co s tím?

A máš WIFI kartu zaplou? NB umožnujou vypnutí karty, pro šetření baterky. Někdy v minulosti už jsi se s nim na wifi konektil? (či našel nějakou sít)

No newím jestly se dá nějak routerem zjistit moje WI-FI síť ale žádny notebook zatím ještě nikdy moji síť nenašel.Mám to udělané tak že z antény jde kabel do wi-FI a z Wi-Fi do routeru nebo nějak tak tomuhle moc nerozumím.

Pokud jsi zabojil routr správně tak by se nejspíše měl ihned hlásit jako wifi sít. Prvně co bych zjistil, jestli je wifi v NB aktivní. Tedy bych hledal na NB nějaké světlo s ikonkou "vln/antény" jestli svítí.

NB s ikonkou jako na ploše nebo jak??Prosím o vysvětlení protože tomuhle nerozumím a zapojovaly mi to ti co mi dělaly NET.Na routeru svíŤí WLAN,WAN,PWR

Na notebooku. Netvrdím, že je to tím, že je na něm vyplá wifi karta ale mohlo by být. (já třeba doba chytám několik sítí wifi na NB). Jaký máš NB?

Já osobně notebook nemám ale vždy když u mě někdo byl s notebookem a měly jsme zaplou NB tak taky nic.