Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD RW mechanika neukazuje dvd média

ahojte,

dnes som zapojil dvd rw MSI požičanú z druhého pc a dal som ju ako slave, tak bola pred tým moja staršia dvd rw a nainstalovalo ju ako cd rom mechaniku, pc sa reštartoval a už ukazuje ako dvd mechanika, ale ak vložím dvd neukáže na nom nič len 4,38 gb volneho miesta.

ovládače som žiadne neinštaloval.

mám win xp, viete mi poradit kde sa to nastavuje alebo je vadná mechanika?

dakujem

tak nakoniec som na to dajako dosiel a zobrazilo sa mi zlezenie disku a 1 video som skusil extrahovat a prehraje ho - funguje ale velka cast je oznacena v isobuster cervenym krizikom ako error a nejde otvorit viete poradit v tomto?

velka cast je oznacena v isobuster cervenym krizikom

Velka cast coho? Co na tom DVD malo byt? Subory sa daju extrahovat, nie?

Inac MSI robi same smejdy nechapem preco si si tam nenechal povodnu vypalovacku. Alebo si chod kupit novu, takej znacky akej si mal predtym, a pojdu ti v nej aj tie neuzavrete DVD (pokial nie su nejake doskrabane alebo uplne posahane)

pred tym tam bola napalovacka ktora nenapaluje mne staci tato ak napali a precita

bol tam len seassion a pod tym + bolo track 011 - je tam asi 50 avi.videai ako som uz pisal a tie ktore boli oznacena v pravej tabulke cervenym kriziom sa nedali extrahovat - otvorit/ulozit tak to asi nepojde

len cast cca 30 z tych videa som extrahoval - ulozil = dokazal prehrat

dakujem toto riešenie poznam aj ja, tie subory mam inak vsetky na disku ale potreboval som zistit problem a vyriesit ho cize isobuster mi nepomoze kedze precital len polku z tych suborov a vyhdazovat to nebudem kedze je to prbolem tejto napalovacky vsade inde ide