Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém náplň do tlačiarne 350

Problém náplň do tlačiarne 350 = čierna. Bola priložená k novému zariadeniu kde som vytlačil asi 20 strán z deklarovaných 200 . Farebná náplň ide bez problémov. môže to byť zaschnutím čierneho atramentu?, alebo žeby dali štartovaciu náplň k novému prístroju kde je tak málo atramentu. Farebná náplň ide bez problémov. Poradte ako na to, ako sa dá vyčistiť zaschnutie, prípadne aký iný problém to môže byť. PriDal som tam striekačkou asi 6 ml čiernej náplne ale nefunguje to.

názov tlačiarne HP Photosmart , C5280, netisklo sa cca 4 mesiace.Ale Farebná funguje. Dá sa vyčistiť dýza C350 položením na vlhký WC papier? - alebo ako sa čistia zaschnuté dýzy ? Doplnenie 6 ml je asi málo alebo nie? radšej sa poradím aby som nevyhadzoval peniaze von oknom.