Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome

zdravim všecky ..viděl jsem u kámoše Chrome a sám mi říkal že je prostě chrome přirozeně lepší než MF a o dost rychlejší....poraďte jestli mám přejít na Chrome nebo zustat u MF:)))

chjo. ten s těma několi firewallama z odkazu je blbec, zřejmě degenerovaný tím jeho fašismem. při instalaci se chrome ptá, jestli má instalátor zapnout "fízlovací" režim - jeho blbost že to potvrdil. to samé s tím že si jako každý druhý všivý soft dnes spouští po startu updater - na vypnutí mu stačí msconfig.
jinak má chrome poněkud netradiční přístup k umístění programu a víceuživatelské instalaci.

sorka lidi...expert jako vy nejsem...co to teda znamená? že se vyplatí ten chrome používat bo ne?
a ještě dotaz..bčera jsem instaloval ten chrome..až sem doinstaloval tak se to ptalo na to jsetli chci importovat věci s MF dal sem ano a pak mě to asi pul hodiny imporotvalo a furt nic...už mě to štvalo tak sem to típnul a prostě nic tam nemám... nevíte čím to bude?

muzu ti tedy poradit jen to co uz tu bylo, obrat se na technickou podporu Google.

(vazne je tak dulezity, tam importovat nastaveni vyhledavani, ulozena hesla a historii prohlizeni, kdyz treba za pul hodiny zjistis, ze ti Chrome vubec nevyhovuje?)