Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna IP

Ahoj,
chtel jsem se zeptat jestli je mozne zmenit ip nejakym programem, treba na nekterejch strankach je stahovani omezeno, ale na jinou ip by to slo,
nebo kdyz dostanu ban ip.
Existuje takovy program???
Jaky???

Moc dikes

ip adresu si můžeš změnit ve své síti (za tvým routerem který administruješ) - ale na veřejně viditelnou adresu to nemá žádný vliv.
veřejné adresy přiděluje provider - staň se providerem a nebudeš mít problém s banem (nebo se nechovej jako prase).