Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztmavl monitor Acer.Najednou po zapnutí PC.

Zdravím,
najednou mi po zapnutí PC ztmavl monitor.Bíla není bílá.Strašně blbě se to čte z toho.Světlost je akorát pří režimu USER ale když si zapnu nějakou fullscreen aplikaci je to zase extrémně světlé.Mám 3 režimy.USER, WARM a ještě jeden.WARM a ten jeden jsou skoro totožné.USER je akorát ale jen když nemám nějakou hru.Jedná se o monitor ACER již pár let starý.Z ničehož nic.Nevíte co s tím ? Stalo se mi to poprvé.Je to 1280x1024 pixelů.32-bitů barvy.Graf. krata Ati Radeon HD 4800 Series.Asi před 2 měsící byla propojena PANASONIC TV s PC přes HDMI.Díky za všechny rady.Kurzor myší je však v pořádku.Perfektně bílý.

Příčina je buď to v nastavení menu monitoru nebo v softwarovém nastavení - z toho vyplývá, že bych zkusil monitor resetovat do defaultu a ovladače ke grafické kartě zkusil přeinstalovat.

Monitor je ztmavený už hned po zapnutí PC - během zobrazení informací z biosu?