Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnu počítač, windows se načte a pak monitor ztmavne.

Mam problem. Když zapnu počítač, tak mi normálně začne nabíhat windows xp. Ale kdyžse načte, tak se mi misto plochys ikonami zobrazí pouze tmavá obrazovka. Když si zapnu zvuk, tak slyším uvitací melodii aže se mi přihláslo ICQ a Skype. Ale nic nevidím. Mám grafiku ati hd 4550 pokud to pomůže. pls poraďte čím to je. Děkuji.

\rozliseni používám 1024x768, pripojeny je v D-SUB, a verze catalistu... Teď přesně nevím.

A objevil jsem další věc. Obnivil jsem systém co nejdál to jen šlo (takže nebyly ovladače ke kartě v ten moment nainstalovány) a počítač normálně naběhl. Tak jsem nainstaloval znovu ovladače a znovu se objevil ten samý problém.