Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video ve vysokém rozlišení se trhá

Dobrý večer všem,
mám takový problém když stáhnu video (.mkv) rozlišení 1280 x 760 ,pustím v přehrávači windows media player tak se mi začne škubat,sekat atd...pak zvuk předbíhá video.Nevíte čím to může být?

Moje sestava:
Notebook Acer Aspire 5920G
Intel Core 2 Duo (1,88Ghz)
15,5" LCD (8ms/220 nit)
2GB DDR
8600 Geforce GS

Win Vista Home Premium - nainstalovány kodeky K-LITE CODEC PACK

Dík za jakoukoliv radu

Takže vypnul jsem avast i spyware terminator a nechal běžet gomplayer ,video jelo uplně krásně!!!
Pak jsem zapl prohlížeč ,video jelo pořád krásně ,ale jakmile sem zapl avast už se mi to začalo trhat to video ,jinak ovladače jsem kontroloval mám tam všechny poslední verze.

odinstaluj avast. Aj tak nic ine okrem spomalovania PC nerobi :)
Neviem ako je narocne to tvoje video (nevieme co to je za format, mkv je len kontajner nie format) ale prehravanie by nemalo byt tak narocne. Mozes tam mat aj vir ktory sa bije s avastom alebo co, skus v nudzovom rezime prescanovat PC pomocou superantispyware alebo aj combofix. Najprv nic nedavaj odstranovat, len to prescanuj.
Ale mozno je len ten avast az taka sracka.

ano su free. S combofixom pozor neviem zhlavy co vsetko robi automaticky (ked nechces riskovat nemusis), ale superantispyware by mal byt vpohode.

mp4 avc neviem zhlavy co je za kodek, moze byt nejaky HD kodek a moze byt narocny. Mozes skusit odinstalovat vsetky kodeky a ist len na www.divx.com, a stiahnut divx7 free verziu, videl som v tom minule aj nejake HD dekodery, mozno budu optimalnejsie. Pri instalacii DivX odskrtni v instalatore DivX player (to nechces to je sracka co sa nacpe vsade) a odskrtni aj divx pro, nechaj zaskrtnuty len kolonky divx codec a HD codecs.