Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subtitle Wizard..problem

Program Subtitles Wizard ale tady je problém
od titulku č. 1 do řádku 245 čas souhlasí. pak se to nejak posere a zlobí to asi o 20 vteřin od řádku 246 do konce filmu...tak v tom programu kliknu na záložku...změny časů a zafajfkuju "u těchto titulků" chci tam zadat od řádku 246 do řádku 866 ....jenže ta jednička co je tam defaultne nejde vymazat, tzn. že bych mmusel zadat klasicky od začátku do konce filmu , jenže to by zas ten začátek se rozšteloval. A když to zkoušim přes szměny rychlostí filmu tak se to nedá korigovat kompletne ale zase jen nejaké části.???

TAKZE JAKO LAIK....jsem na svuj problém vyzkoušel dostupné free verze programu na upravu titulků a asti takhle: v jednoduchosti je krása.....všechny vychvalované jsou nbic oproti obyčejnému programu....TITULKY TLYČKÁN /instaluj.cz/

tam jsi konečně člověk může zadat pjosun o zvolený čas jen u vybraných titulků od do a ne jako tady jen od prvního do posledního. Doporučuji