Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte jakou multifunkci

Zvažuju něco jako Canon Pixma MP540
http://www.optima.cz/tiskarny-multifunkce/canon-pi xma-mp540-print-scan-copy-lcd-zari-2008/

nebo případně něco podobného od HP.

Je to dobrá volba? Budou ty fotky z toho za něco stát?

Protože tomu moc nerozumím, tak bych taky prosím potřeboval poradit, jaké jsou zhruba náklady na náhradní náplně. Kolik takové čb resp. barevné náplně stojí a na jaké množství stran to zhruba vydrží. Byl bych totiž moc nerad překvapený, kdyby mě ty náplně finančně zruinovaly.

Dík moc za radu ohledně toho Canonu.

Díval jsem se na ceny cartridgí ke Canon PIXMA MP540 a jsem z toho trochu zmatený:
http://www.tisknulevne.cz/naplne-do-tiskaren/canon /01-multifunkcni-zarizeni/inkoustove/serie-pixma-m p/rada-pixma-mp1xx-5xx/pixma-mp-540/

Nabízejí tady dva různé druhy čb inkoustů. Jeden má 9 ml a měl by vydržet na nejakých 665 stran A4. Druhý čb inkoust má 19 ml a měl by vydržet na 360 stran A4. Cena obou inkoustů je přitom stejná. Rozumíte tomu někdo prosím?

Pak bych taky potřeboval ještě vědět, jestli jsou nějaké cartridge už zahrnuty v ceně té multifunkce. Spíš asi ne, co? Takže si je potřeba koupit 1 čb cartridge + 3 barevné cartridge (azurová, purpurová, žlutá)?

A kabel pro připojení k pc si je potřeba taky asi dokoupit, že? (předpokládám, že je to USB kabel A/B)