Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Názor na notebooky UMAX

Dobrý den. Zdravím všechny rádce a prosím o Váš názor na kvalitu notebooků UMAX. Případně zkušenosti s touto značkou. Konkrétně některý z následujících typů: http://www.alza.cz/umax-visionbook-7200c-d89126.ht m, http://www.alza.cz/umax-visionbook-m730sr-cm-d9540 2.htm, http://www.alza.cz/umax-visionbook-m765t-d108073.h tm. Předem upozorňuji, že NTB v žádném případě NEBUDE používán na hry. Pouze běžná práce s office, internet, poštovní klient, drobné úpravy fotek a občas nějaký film. Snad ještě doplním, že NTB je určen pro ženu, naprostého laika. Děkuji za Vaše názory.

Asi bych to přiblížil tabulkou srovnání notebooku s automobily, přestože ani u jednoho ze jmenovaných výrobků není možno odvozovat logické konsekvence mezi cenou a výkonem:

SONY - Mercedes Benz
Dell - Audi
ASUS - Renault
ACER - KIA

pak dlouho nic, a nakonec:

DACIA - UMAX.

sorry ale ked sony je mercedes benz tak ja zjem topanky. Ono zavisi od toho ako ktory. Mal som tu cest so sony vaio s VIAsrcakou chipsetom, bol to plastak nedorobeny. Smejd. Sony nech robi TV a nech sa nesere do veci ktorym nerozumie.
Mercedes Benz bola napr. IBM T-rada.
Dell su ok. Fujitsu siemens stredna trieda, niekde medzi dell a asus.

Vseobecne znackam asus, acer, umax by som sa radsej vyhol oblukom.

Vždyť jsem zdůrazňoval, že jako u aut, tak ani u notebooků ...není možno odvozovat logické konsekvence mezi cenou a výkonem..

Audi je třeba z hlediska technologií pokrokovější vozidlo, přesto je MB respektován jako luxusnější automobil. Jaguár má už jen jméno, jinak je to šmejd, a tak bych mohl pokračovat...