Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Outlook-nefungují adresy hotmail

Ahoj, z MS Outlook (Office XP) nejdou odesílat maily na adresy na hotmailu. Všechny ostatní adresy fungují a když něco pošlu na hotmail, tak se to tváří, že to odešlo, ale na hotmail to nedojde. Naopak, pošta odeslaná z hotmailu se do outlooku stáhne a jde na ni odpovědět. Takže, přímo něco odeslat na adresu hotmail nejde, ale odpovědět na poštu z hotmailu ano a dojde to, zkoušela jsem to. Něco je blbě nastaveno v tom Outlooku, ale já sama s ním skoro nedělám, tak na to nemůžu přijít. Prosím o radu, děkuji.

Podíval bych se na hotmailu do složky spam a na nastavení spamu. Vypadá to, jako že tam zprávy padají (jestli se vrací není uvedeno) ale když je to re: tak to do spamu nespadne. Je to zajímavé. Oni spam rozesílají horem dolem, ale normální zprávy neberou.
Není ani uvedeno, jestli se jedná o jednu dvě tři adresy na hotmailu, nebo o všechny. JTM (jen tak mimochodem) celý hotmail (*@hotmail.com) mám na black listě.