Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UPC a P2P sítě

Pěkný večer přeji.
Mám připojení k internetu od UPC a zajímá mě jestli lze nějak obejít to jejich blokování v sítích P2P.
Klient nejede plnou rychlostí a dost často se stává že torrenty jsou červené. Vyhádal jsem si už u UPC slevu, ale to je mi prd platné když nemůžu využít to co chci. Díky za případné tipy.

Vážený pane kliente,

jak jsem Vám již psal, z naší strany p2p sítě neblokujeme ani jinak neomezujeme. Z Vašeho obrázku, který byl přidán jako důkaz, není jasné, že by jsme blokovali nebo omezovali p2p sítě. P2P sítě jsme testovali a běží plnou rychlostí.

Tak tohle je jejich odpověď.