Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet router

Ahojte ... potreboval by som pomoc mam router 108m wireless rg60se ... mam ho priblizne pol roka a dokym som ho nemal a bezal som cez modem internet a hlavne hry mi isli v pohode nelagovali ... od kedy mam router velmi casto hlavne v poslednej dobe mi internet s hrami idu velmi zle internet je pomaly a hry laguju ... chcel by som sa spytat ci mi niekto neviete poradit kde asi moze byt problem ... nepomahaju restarty , resety routru ani restart modemu chcem sa spytat ci by niekto vedel poradit ako zistim kde je problem ... dakujem .... este by som chcel doplnit ze napriklad teraz som bol pozret vedla na nootebook a tam to celkom slape a na mojom kompe stale slabota takze by to mohlo byt aj v pc ?
Upravena velikost písmen. (neřvi tu) (LaKr) (Kráťa)

můžes sem vypsat tvoje nastavení, jestli není divně. start - spustit - cmd.exe [enter] příkaz: ipconfig -all
označit výpis pravým myšem, enterem zkopírovat do schránky, ze schránky ctrl+v sem.

zkontroluj režim síťové karty (auto/100mbit full/half duplex) - zkusit měnit.

a podívej se co máš v ramce - zda se připojuješ k netu sám, nebo kromě tebe nějaký vir/spyware/nesmyslný updater čehosi.