Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnoveni dat z pozkozeneho disku

dobry den chtel jsem si nainstalovat hru ale objevil se mi tam error ze nejde pricist z disku: data1 ale ostatni jde prekopirovat v poradku tak vas moc prosim o to abyste mi poradili nejaky program
zkousel jsem uz: media doctor a copy error
dik za kazdou radu

Disk = CD (DVD)? Hlaska pochazi z ceho (TC, Pruzkumnik, instalator hry,...)? Pokud to drive bylo citelne, zkus to (u kamose) prepalit na nove medium - treba ma tva mechanika vuci teto placce nejake vyhrady (starne). Prozradim ti tajemstvi: media hnijou.