Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spustenie programu pod uctom USERS

Potrebujem spustit exe subor pod uctom USERS. Stale mi vsak vyskoci okno Spustit ako, pod uctom nejde, mam moznost zmenit pod inym uctom, co som zasadne proti. Prava na EXE som nastavil uz az na plny pristup pre daneho uzivatela a nic. Este je mozne ze by chcel zapis do registrov, bol by to problem? Ani Power User nieje riesenie - ten isty vysledok.

prý se dá zapamatovat heslo po prvním spuštění, tuším parametrem /savecred, vypiš si help.
mi to nefungovalo, takže heslo zadávám.

edit:

runas nejde ak ten ucet nema heslo

no samozřejmě. ten admošský účet musím mít heslo aby šel využít, podobně jako při sdílení disků.
jinak by to nemělo žádný význam, bez hesla by si to spouštěl každý uživatel/vir.

dej si heslo s nějakým normálním znakem co je na klávesnici po ruce ,./*-+

jestli ti mezera připadá jako normální, a cpeš ji proto i do odkazů nebo adresářů na síťových discích, ostatní tě asi nemají moc rádi.

Zaujimave, ze mozem mat ucet s admin pravami a nemusi mat heslo . . . ako mam teraz

pro lokální přihlášení ne. ale zkus si přimapovat síťový disk bez hesla. a tuším stejný problém bude se vzdálenou plochou.
na automatické přihlašování s heslem je tweakui nebo control userpasswords2

ta medzera je tam preto, ze sa to "lahko" pameta
uz som zmenil heslo, na "normalne", uz je to Ok
sice to este nejde, ale to je uz iny problem, ten progam co spustam, spusta iny program, a tvrdosijne hlasi ze ho nemoze najst,a ze ho mam dat tam kde je ten spustany . . . co je automaticky po instalacii, nastavil som path . . . ale to uz sa nejako popasujem . . . diky