Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podklady pro afatický slovník

Ahoj,
chystám se dělat slovník pro afatiky. Afatici jsou lidičky po mozkové příhodě, co mají různé problémy. Mimo jiné s řečí. Můsto slova "kůň" vysloví třeba "ňůk".
Potřeboval bych najít nějaký český slovník, kde je hafo slov, nejlépe rozdělených na podstatná jména, přídavná jména, slovesa...
ideální by pak bylo, 500 podstatných jmen > ctrl+c > ctrl+v
Ona pak stejně bude největší práce najít k těm slovům free obrázky.
Nevíte někdo o šikovném webíku kde by se to dalo nasosat, abych se s tím nemusel psát?

Mno, ja jen teoreticky: afatici (narozdil od dislektiku) nevyslovi ten vyraz vzdy ve stejnem tvaru (priklad - "hovno" vyslovi ohnov, za minutu vohno, po chvilce novho). Nedokazu si predstavit, jak by ten slovnik mel fungovat. Pral bych si, aby pro tyto lidicky neco bylo, ale je to IMHOj technicky extremne obtizne az nepravdepodobne.