Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem format c:

Dobré ráno chci se zeptat, jak přeinstaluji os win xp home, když při normálním formátu mi vyskočí tohle : http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=PJrzAZEmJT.JPG před naformátováním, takže to nejde ... zjistil jsem, že je ještě jeden způsob a to přes format c: ale nevím, jak se to dělá jestly má být cd v pc, nebo né jestly mám nadstavit boot jestly by mi to někdo popsal byl bych moc vděčný. + oddělával jsem hdd pak jsem ho dal zpět a před načtením winů mi cca minutu naskakuje něco, že INTEL Corporation a něco tam nabíha pak se to tak cca po minutě až dvou načte a pak až windows takže kdo by věděl jak to vypnout, jestly nějak v biosu nebo tak byl bych také vděčný. ja už spichám do práce takže se sem mrknu kolem 13 30kdy se dostanu na pc děkuji mnohokrát všem za vysvětlení. Petr Pospíšil

"...při normálním formátu..." To je při nabootování z instal CD? Připojit k jinému PC a zformátovat tam, nebo stáhnout Hiren´s boot CD (najít na Googlu nebo tady na Poradně). Co to přesně hlásí "...před načtením winů mi cca minutu naskakuje něco, že INTEL Corporation a něco tam nabíha ...".

nejdřív si zaláhohuj pryč data,
pak v biosu nastav start z cd a spusť instalační cd windows,
trvej na nové instalaci (žádná opravná),
instalátor poštvi na stávající oddíl, nech ho zformátovat.

po instalaci zjistíš že jsi už dávno vyhodil cd s ovladači, a že ti teď nejede síťovka a nemáš se jak dostat na net.