Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Práca s obrázkom ako podkladom k animácii.

Čawesáč chalani, potreboval by som poradiť nejaký dobrý soft na takúto činnosť: Mám obrázok ľudskej postavy vo formáte *jpeg resp. *png a potreboval by som aby som mohol tento objekt,napr. otáčať do strán, ale tým systémom, že postava - pohľad z profilu - by sa po "krokoch" otáčala,aby to bolo nakoniec v pohľade zpredu.Chcel by som to rozfázovanie pohybu potom spojiť do animácie postavy. V grafických editoroch je to dosť pracné a neefektívne. Ak niekto máte dobrú skúsenosť alebo viete poradiť aj iný spôsob riešenia, ďakujem

loading...

Na to bys potřeboval vymodelovat 3D model té postavy - jinak to bude jen otáčející se placka. To je jako bys ji namaloval na papír a otáčel papírem - taky ji nebudeš mít namalovanou z profilu a zároveň zepředu.

Ta předloha jpg je fotka nebo kresba?

Na animace postav je POSER - poser5.html