Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna SIM karta pro dva telefony (naklonovat?)

Zdravím vespolek,
stojím před následujícím problémem: mám dva telefony, jeden starý, odolný (ideální na nošení do dílny, při sportu nebo do hospody) a jeden křehčí PPC, který používám doma nebo v kanceláři. Tedy bych potřeboval mít možnost používat telefony nezávisle na sobě, bez přendávání SIM karty. Máte s tím někdo zkušenost, provozujete to tak? Je řešením klonování? A bylo by to legální?

Vygoogloval jsem odkaz na stránkách mého operátora (T-mobile), ale jedná se o placenou službu Twin s cenou přes 100,- korun měsíčně, což za takovou prkotinu utrácet nehodlám.
http://t-mobile.cz/Web/Residential/TarifySluzby/Si m-karta-t-mobile/t-mobile-twin-sim-karta-.aspx

Děkuju za vaše případné rady a zkušenosti.

Sim se běžně klonovat nedá.
Je to zakázané.
Pokud je třeba jedna sim v Praze a druhá v Ostravě, a během krátké doby se postupně přihlásí, tak dojde k automatickému zablokování.
Operátor může vydat druhou sim se stejným číslem- nejedná se však o klon- každá karta má své vlastní číslo IMSI.
Nelze mít obě přihlášené zároveň.