Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řadič sběrnice MS

Po nainstalovaní windovsu mám otázník u toho řadiče
a píšemi to hadver byl nenalezen.
Prosím vás nevíte co stím?

základni desku mám MSI MK9MM-v
grafiku mám sapphire HD 3650 512 DDR2 PCi-E

nemáš, a kecáš.
a nedovedeš ani opsat název své základní desky, anebo je google sklerotik.

vytáhni cd co jsi dostal k základní desce. nepleť si ji s tiskárnou, grafickou kartou, ani s windows. nainstaluj "chipset driver" - tento krok příště udělej jako první, před instalací čehokoli jiného.