Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co s ADSL?

čau, mám ADSL od telekomunistů , tarif Ideal 512 kb/s. Jelikož na naší lince nejde zvýšit rychlost na naslibovaných 2048/256 kb/s, vůbec nevím, co dělat..FUP mi sníží na čtvrtinu ( dříve 1GB na týden , nově na měsíc) , o tragické rychlosti po snížení ani nemluvím..Co teď? Je tu někdo v podobnej situaci? Jde nějak vypovědět smlouvu?Wi-fi ani kabel tu není, bydlím na vesničce..

No já mám taky žluté adsl, mám nějaké impuls 128/64, bydlím ale taky na wesnici. Žádná informace že jako nějaká změna ke mne od ČTc nedorazila. Takže vůbec nevím na čm jsem. Měření na dsl.cz sdělí toto: Rychlost stahování dat: 13 KB/sec
Rychlost připojení k internetu: 104.1 Kbps

Možná u nás vyšší rychlost nepůjde, nevím. Víte někdo něco bližšího?

U IOL jsem se dnes dočetl, že to budou dělat postupně, přičemž budou kunčoftům zasílat dopisy. Kdo to chce ale urychlit, má se přihlásit na IOL webovou stránku a tam si o to v menu "Moje konto" zažádat.
Já tak učinil dnes dopoledne, chtivý 3-megového "Internet Express Sprint", a zatím ticho po pěšině. Tedy abych byl úplně přesný, rychlost mi od dopoledne poklesla cca o 100 kb/s.