Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oddnes som prestal chodit na zive

v podstate som vzdy len prebehol clanky a potom uz len reloadoval poradnu sem tam sa nieco spytal...kedze poradnu uz mam tu a clanky ktore vyjdu tam si najdem aj inde kde chodim nema asi dalej zmysel navstevovat tento server. bude mi za zive smutno (6 rokov spolocneho zivota;o)).
takze dufam ze poradna sa bude rozrastat a ze to nebude len rodinny piknik ako je to doteraz (aspon zatial mam ten pocit;o)

Pozoruju, že příspěvky Poradna.old podléhají nějakému vyššímu schválení, než se objeví. Když jsem tam napsal, tak se ukázalo houbelec a zjevilo se mi to až po 15 minutách!::) Asi vše z podezřelých IP jde nejdřív majlem na cenzuru Markovi L., aby náhodou něco závadného nepřehlédl!:))