Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání do BSOD (Mozilla ??)

Pokusim se popsat můj problém :-).

Dnes mi dvakrát spadl PC do Modré smrti (BSOD). Stalo se tak, když moje mamka hrála pomocí Mozilla Firefox v 3.0.8 na www.hry.cz hru horolezci.

Poté se mi ještě stalo (po restartu, a asi uplynutá doby 5 min), že se mi ukázalo toto okno :
[img=http://img522.imageshack.us/img522/6781/firefoxh.jpg]http://img522.imageshack.us/img522/6781/firefoxh.j pg[/img]

(V tu dobu jsem měl otevřené asi 3 panely)

Nevíte, jestli to opravdu dělá mozilla ? Popř. co s tím ? Mám zkontrolovaný log z RSIT (na viry.cz) a bez nálezu. Poraďte prosím.

Obrázek BSOD :
[img=http://img522.imageshack.us/img522/575/obraz007f.jpg]http://img522.imageshack.us/img522/575/obraz007f.j pg[/img]

Ještě dodám - Stalo se mi tak jednou asi před týdnem. Poté klid, a dnes dvakrát, potom už taky klid.

Tak sem teď hrál v IE7 a nespadlo to. Na jednu stranu jsem rád, na druou ne.

Chtěl bych zachránit tu mozillu :-( Operaje podobná, ale velikost písma tam je 14 nebo 16 a já mám v mozille 15 ...

To by se dalo oželet, ale stejně bych chtěl vědět, proč to nejde ?? Myslíte, že může pomoci instalace mozilly 3.0.7 ?? A když jo, co je v FF 3.0.8 nového, co by mohlo dělat problémy ??

Edit: Snad se to vyčte z minidumpu ...

Edit2 : V FF 3.0.7 Jsem hrál dvě hry a zatím to nespadlo .. Uvidím dál ...

Ovladace s .inf sa instaluju tak ze vlezes do spravcu zariadeni (napr. cez pravy klik na tento pocitac - spravovat) a na to zariadenie (napr. sietovku apod) a pravy klik - aktualizovat ovladac, das mu ze nech sa nepripaja na internet, a ze do hladania nech zahrnie cestu a das mu cestu na ten .inf. Potom davas pozor ze ci Win pouzije tvoj novy ovladac (pise ze instaluje) alebo ponecha stavajuci (vtedy vypise ze nenasiel ziaden lepsi ovladac - t.j. v tom pripade je ten tvoj novy ovladac este blbsi jak ten co mas :)

Som myslel ze to su uplne zaklady prace s PC.

Tak jsem sosnul ovladače, nainstaloval, přeinstalil avast (4.8). Včera jsem hrál asi 6 her a bez sebemenšího náznaku pádu. Takže to snad bude chodit. Pokud ne, ještě se ozvu, ale zatim značím vyřešeno.