Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD panel Dell Ultrasharp 2209WA

Ahoj, asi mě ukamenujete, ale ještě jsem si nekoupil žádný monitor. Včera jsem náhodou na webtrhu přišel na monitor Dell Ultrasharp 2209WA (recenze http://www.prad.de/en/monitore/review/2009/review- dell-2209wa.html). Začal jsem si prohlížet jeho parametry a už to není zastaralé TN, má to PIVOTa, je to Dell (značkám jako Kingston, Corsair, Dell věřím víc), design je jednoduchej a pěknej, garance 0 vadných bodů (kdyby nějakej měl tak to vrátím, žluté nebo červené či černé pixely trpět nehodlám :-)), plně nastavitelnou výšku a tak. Cena je taky víc než zajímavá, jenom 7000Kč, máte s ním někdo zkušenosti? Díky za odpověď.

zrovna s monitory Dell v poslední době bojuju nejvíc :-) ze všech jejich produktů. Nicméně garance jsou vysoké a kvalita taky (UltraSharpy jsou to nejlepší co Dell dělá)

jinak Mif má na 100% pravdu, standardem Ultrasharpů jsou panely Samsung (přidaná hodnota Dellu je ovšem luxusní provedení obalu panelu a servis)

Pokud je NBD v ceně, tak skutečně přijedou druhý pracovní den. Technik na místě opraví, popřípadě vymění vadnou součástku.

že se mi rozbil monitor a druhý den...

Pokud se pokazil, tak vymění/opraví. Pokud skutečně rozbil, to je jiná věc (ač už jsem se setkal s tím, že v některých případech Dell někdy překvapí i v tomto směru - má rád zákazníky).