Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rachot ve zdroji

Zdravim, mam takovy problem, vcera me zacalo rachotit ve zdroji, je to jako kdyby ta vrtulka co tam je zacala o neco "brnkat" dela to az po nejake chvilce co pustim PC, nevi te nekdo co to muze byt? Zdroj mam CoolerMaster eXtreme Power 500W mam ho asi 2-3 Mesice.

zítra otevřou krám, buď zdroj reklamuj celý, nebo jestli máš pájku si kup stejně velký ventilátorek. se značkou noctua neuděláš chybu.
nebo můžeš vteřinovým lepidlem přilepit uvolněnou plastovou vrtuli - čínské shity šetří i na lepidle.
výměna: ve zdrojích jsou dnes tuším 12V ventilátory, běžně 2pin bez řízení otáček - radši se podívej. (měnil jsem to jen párkrát, už si nepamatuju).

Občas to u šhitů typu EC dělal uvolněný napájecí drát, případně větřák vyosený a bouchal o mřížku. Až budeš mít zdroj odpojený zkus do něj posvítit baterkou, drátek by možná šel zastrčit zpátky na místo aby nedrnkal. Nebo reklamace. Zdroj odpoj od napájecího kabelu a pro jistotu 10minut počkej!