Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - problem

Zdravím, z modemu mi vede kabel do routeru a z routeru do PC. Na router se potřebuji připojit mým dalším počítačem s Wifi. V seznamu sítí mi to sít vyhledá, ale nepřipojí se, píše to "Systém windows se nemůže připojit k následující síti protože sít nemusí být v dosahu atd." Sigál mám plný. Jednou mi to spravoval kamos a delal cosi s MAC adresou a pak to najednou slo. Můžete prosím poradit co mám dělat ??? Předem děkuji za odpověď.

start - spustit - cmd.exe [enter] příkaz: ipconfig -all
označit výpis pravým myšem, enterem zkopírovat do schránky, ze schránky ctrl+v sem. (pokud nejde net tak ze schránky přes notepad na flashku, vložit z jiného pc)

anebo si to prohlédneš sám - ip adresu co je "brána" naklofeš do adresního řádku prohlížeče - to je adresa tvého routeru.
když to bude chtít administrátorské jméno a heslo, máš ho v manuálu k routeru.
manuál taky můžeš najít na netu - podívej se na přesný typ na štítku.
na jiném štítku může být rovnou default adresa a heslo.