Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook na náročnější hry?

Dobrý den,já bych chtěl notebook s parametry,abych si mohl zahrát náročnější hry..
(Oblivion,GTA 4..atd) a taky chci mít připojení na internet..WiFI,Modem 56 Kbit/s
Já tomu moc nerozumím,ale mám tip: hp-550-d110531.htm
...jestli by byl vhodný nebo jestli mi doporučíte něco jiného...Zase nechci utrácet moc,tak do 15.000 a něco..
Děkuji
Změna předmětu, původně: Jaký notebook? (Kurt)

Pokud chces notebook na hry, zamer se na nasledujici parametry:
1. musí být grafika ATI nebo nVidia a hlavně nějaká novější, ne integrovaná Intel - nejdůležitější, abys hry vůbec spustil
2. zjisti si na diskuzích, zda nemá konkrétní notebook problémy s chlazením
3. výhodou je rychlejší disk - 7200 otáček, ale i bez toho se dá žít

Mohl by sis vystacit napr. s Lenovo SL500 nebo R500

když najde zajímavou nabídku stačí vyměnit grafiku a CPU.. otázka řekněme 8000Kč pokud nechce grafiku za 10000,- celkově se vejde do 13000,- a má PC v hodnotě 30000,- nebo si to může sám postavit od základu a pak mu to vyjde cca na 15000,- a bude mít PC za třeba 50000,-.. co se týče toho bazaru tak je to jen otázka výběru a představy co všechno chce na špičkový urovni a kde mu stačí lepší průměr..