Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem v zobrazeni

Mam problem pri zobrazeni .Nejde nastavit vetsi hodnota jak 800X600 a 4 bit barvy zkousel sem ruzne ovladace grafiky jedna se o geforce 6200 . a kdyz tam hodim z orig. cd tak zase zpravce zarizeni pise ze nasel radic videa ale instalace z cd nepomuze aby bylo vse ok . v tom pripade sou barvy jak maji byt i rozliseni ale kdyz tahnu nejakym oknem tak je sekavy pohyb to znamena ze neni driver ale kdyz ho naistaluju tak se restartne pc a zadna zmena se nekona

tet jsem znovu odinstaloval ovladac gk a ve zpravci to pise: (ted je obraz opet jak ma byt) po restartu Vítá vás pruvodce nove rozpoznanym hardwarem , radic videa(kompabitibilni se standartem VGA)a kdyz zapnu spravce zarizeni tak otaznik dalsi zarizeni,radic videa....