Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace

jo a jeste sem se chtel zeptat kdyz instaluju virtual clone drive ukaze mi to ze neni podepsany a ze kdyz budu pokracovat ze to muze poskodit muj pocitac muzu to stahnout uz sem jednou neco podobneho udelal a musel sem si nechat prehrat vidows
Zmena predmetu, pôvodne: asd (los)

Ale, ale. :-) Ked tak pekne prosite:

Ano, ked to pise, ze vam to pocitac poskodit moze, tak sa tak moze stat. Ale nebal by som sa. Dalej vindows je Windows a neprehrava sa (to sa robi vo futbale), ale sa preinstaluje. ;-)

ps: Ale toto fakt nie je to forum, kam vy patrite a vam podobni sem mozu prist nadavat. Vsak zistite, no.