Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel odstranění vodoznaku

Dobrý den, prosím, ví někdo jak odstranit automatický vodoznak či pozadí nebo co to je, když si dám v Excelu pro zobrazení konec stránek, tak se mi tam automaticky šedě napíše Stránka 1 atd..., a nemůžu přijít na to, jak to z tama dát pryč. Jde to vůbec? Nebo mám pro toto zobrazení použít jinou možnost a jakou?
Děkuji mnohokrát za odpověď, Iveta D.

no, já právě nechci normální zobrazení, já tam chci mít ty konce stránek. Pokud to jde zobrazit v takovémto nebo podobném formátu jiným způsobem, a aby se tam automaticky nezobrazilo "Stránka 1" tak mi to prosím napšite. Pokud to nejde, tak se s tím nedá nic dělat...

Tuhle možnost znam, ale prave tak jsem to nechtěla, chtěla jsem aby byl zobrazený jen ten vybraný objekt a zbytek prázdno a vybraná část bez nápisu "Stránka 1", tak jak to je při aktivaci konce stránek. Asi toho chci po excelu moc, tak se spokojím s tím co nabízí, jste moc hodní, děkuji za odpovědi