Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenacte zadne zarizeni pres USB

Ahoj,
na notebooku s W-XP mi to přestalo načítat všechna zařízení připojená přes USB.Na jiným počítači jedou. Zařízení reagují(svítí) jakože jsou zapojena,ale v počítači se jako připojená nezobrazí. Nevíte co s tím? Díky moc.

Že svíti znamená iba to že má napájanie +5V. Neznamená to že port aj komunikuje.
Aby si sa vyhol preinštalovávaniu všetkého možného najprv vyskúšaj nejakú Live distribúciu Linuxu. Mám overený Slax. Stiahnuť a napáliť zaberie cca 1-2hod, podľa toho aké rýchle máš pripojenie. Ak ti nepôjde USB port ani tam bude to pre teba zlá správa, servis. Ak pôjde tak vieš chyba je vo Win