Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace Vist

Potřeboval bych poradit,mám notebook Toshiba satellite A300, potřeboval bych reinstalovat Visty. Bohužel jsem na disku nenašel žádné soubory které by vypadaly jako instalační. Nevíte někdo co s tim? Prej to tam někde bejt musí...Visty i se všema ovladačema,žádný CD jsem k tomu nedostal....díky moc

V BIOSu není "first boot from harrdisk"? určitě tam je, jen jsi to přehlédl.

edit//: do BIOSu se dostanež pomocí mačkání daného tlačítka, je to originální u každého typu BIOSu (takže zkus F12,delete atd.)

P.S. alebo ti to pri prvom spuseni NB ponuklo napalit si recovery DVD, vtedy neni ziadne recovery na HDD. Neviem zhlavy ako to riesi toshiba u toho tvojho NB.

Mám pocit, že Toshiby to opravdu mají takhle, jeden můj známý měl s tímhle taky dost velké problémy.