Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače na síť k notebooku.

PC:
Acer Travelmate 4272 WLMi
na dysplji bylo uznačení 4270

na stránkách aceru jsem stáhnul lan driver pro XP na TM4270 (4272 tam neni)

ve správci zařízení dám aktualizovat ovaldač vyberu složku s driverem ale napíše mi to že systém nemohl najít ovldač zařízení

jinak ovladače na chipset nainstalovat šly

Su dve moznosti. Bud klikas v spravci na blbe zariadenie (napr. na wifi kontroller namiesto LAN kontrollera apod), alebo mu davas blby ovladac (alebo ma uz Win ovladac novsi jak ten co mu davas - da sa zistit v spravcovi v podrobnostiach o ovladaci).
Dufam ze subory ovladaca si rozpakoval resp ze mu davas spravnu cestu na .inf subor.

jinak ovladače na chipset nainstalovat šly

wifi se rozjela po nainstalování chipsetu

tady někdo kecá, a sám sobě odporuje.

a to že je tato osoba postižena výrobkem "Acer Travelmate ..." je už skoro diagnóza. shitvýrobce má prostě shitinstalaci - proto tolik problémů s jejich krámy nejen v této poradně.

ten pc nenei muj a ted k nemu nemam ani pristup takze neopisu ani ty id
ale jak sem to napsal tak to je

když sem k pc přišel bylo tam 6 zlutych otazniku po nainstalovni chipsetu, se wireless lan.. presunula z neznamych zarizeni do sitovych adapteru nebo jak se to tam jmenuje, a v oznamovací obasti u chodin vyskočila hláška, že nemůže najiít žádný wifi sítě