Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trojan horse generic

Dobrý den ...vložil sem do pc cd z roku 2006 na kterém mam pár zakladních programu ...nikdy mi nehlásilo žádný vir.ale dnes po vložení a po projetí AVG antivirem mi hlási trojan horse generic..jak je to možné?
Změna kategorie, původně: Multimedia (JaFi)

moze to byt nakazene ale moze to byt aj falosny poplach (AVG), najlepsie to zistis porovnanim toho suboru so suborom na original CD (lisovanom od MS - tam urcite ziaden skodlivy kod neni, ak neratam ten office samotny :).
Porovnat subory podla obsahu vie napr. total commander (nastavis kurzor v lavom okne na nejaky subor, v pravom okne mas ten druhy subor s ktorym to chces porovnat, a potom menu subor - porovnat podla obsahu)