Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím spojit dvě DVD zpět do jednoho

Mám film na DVD, který někdo rozdělil nesmyslně na dva disky, přitom kdyby vyházel bonusy a přebytečné zvukové stopy, tak se to vejde na jeden disk.
Nesmysly jsem vyházel Shrinkem a teď mám na disku DVD1 a DVD2 a chtěl bych to spojit do jednoho - čím to nejlépe udělám?

No dělam to tak, že z každého DVD si vytáhnu pomocí DVDShrink pouze film a tyto části spojím v Nero Recode (předělat DVD). Importovat postupně obě části, sloučit tituly... Menu samozřejmě nepotřebuji, protože bonusy nechci (proto to vlasně dělám) a zvukové stopy nechám buď orig + cz, nebo jenom cz a na to menu nemá smysl. Při zpracování zvolím přizpůsobit formátu DVD5 a dva průchody a spustím převod. No a za pár desítek minut není co řešit.

spustíš N.V.
dáš vytvořitDVD - DVD video
natáhneš soubory
vlevo dole (předposlední) je tlačítko spojit
pak si můžeš vytvořit menu nebo bez mena
V N.vision přijdeš o původní kapitoly nebo si musíš vytvořit nové.
Můžeš zkusit automatickou detekci původních kapitol